• slide
  NBSA Bilişim Hizmetleri
  Online Tahsilat Sistemi
  Başlangıca Özel
  NBSA Bilişim Online Tahsilat Sistemi
  15 Günlük Demo Kullanmak İçin..
  Image
  Image
  Image
  Image

Sanal POS Hizmeti

NBSA SanalPOS altyapısı ile tüm kredi ve banka kartlarından anında tahsilat yapabilir; kredi kartına 2-9 arası vade ile taksit imkanı sunabilirsiniz. Dilerseniz taksit vade farklarını siz karşılayabilir, dilerseniz de kullanıcıya yansıtabilirsiniz. Ayrıca taksitli satışlarda kullanıcılar puanda kazanabilir.

SanalPOS Nedir ?

Türkiye'deki bankaların belirli şartlar ile üye firmalara sunduğu altyapıdır. SanalPOS sayesinde kullanıcıların kredi yada banka kartı ile anında ödeme yapmalarını sağlarsınız.

Devamını Gör

Kolaylık

Bir çok banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik, hukuki ve diğer süreçleri, NBSA ile tek bir entegrasyon yaparak halledebilir, Tüm kredi ve banka kartlarına hizmet verebilirsiniz.

Devamını Gör

Güvenlik

NBSA Sanal POS alt yapısını kullanan firmalara ücretsiz olarak sunulan ödeme güvenliği sayesinde 150'den fazla sahtecilik (faund) filtresi ile ödeme anında kontrol edilir.

Devamını Gör

Destek

7/24 yazılımsal ve canlı operatör desteği ile sorunlarınıza çözüm getirebilir ve yapılan online kontroller sayesinde şüphe uyandıran tüm işlemler anında kontrol edilir.

Devamını Gör

Referanslarımızdan Bazıları

Hakkımızda

NBSA Bilişim Hizmetleri iş olanaklarına SanalPOS ve ödeme güvenliği kontrolü hizmeti sağlarken; dijital cüzdan özelliği ile son kullanıcılara da e-eticarette güven; kolaylık ve fayda sağlar 2014 yılından itibaren Türkiye e-ticaret pazarında faailet gösteren NBSA'da 2015 yılında başlanmış projeler;

 • Sürücü Kursuları Online Tahsilat Sistemi
 • Eğitim Kurumları Online Tahsilat Sistemi
 • Güvenlik Kursları Online Tahsilat Sistemi

Tahsilat Sistemi

Satın Al - Onayla Ödeme Yap altyapısı ve 7/24 ödeme kontrolü gibi katma değerli hizmetleri Türkiyedeki Sürücü, Güvenlik, Eğitim kurslarına sunan NBSA güvencesi ile hizmet veren ödeme sistemidir.

Sürücü Kursu Portalı

Sürücü Kursu Portalı İnternet Ortamında Potansiyel Adaylarını Kendilerine En Uygun Sürücü Kursunu Bulmasını Amaçlayan Bir Projedir. Detaylı İnceleme İçin Tıklayın

SSL Sertifika İnceleme

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Başvuru & İletişim

Bizimle iletişime geçin